فراسوی کسب و کار

ما در قبال جامعه ای که در آن زندگی می کنیم و محیطی که نیروی کار آینده ما را پرورش می دهد مسئولیم و برای تحقق این هدف تلاش داریم تا اقداماتی را انجام دهیم ، به عنوان مثال همکاری با مراکز علمی و آموزشی ، نگاه مسئولانه به محیط زیست ، همکاری در امورخداپسندانه و خیرخواهانه و …. که در کنار دیگر وظایف، برایمان ارزشمند و مهم هستند.
تک تک ما با کمک یکدیگر و یاری پروردگار قادر خواهیم بود راه های جدید موفقیت را کشف کرده و با برنامه ریزی دقیق و استفاده از راهکارهایی که روند کار را تسهیل می بخشند موانع و مشکلات پیش رو را با پشتکار و صبر و دقت پشت سر بگذاریم تا الگویی باشیم برای آیندگان .

فراسوی کسب و کار

همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی
دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی با توجه به نقش اساسی در تولید دانش یکی از مهمترین مراکز زایش شرکت ها ی دانش بنیان می باشند و آموزش عالی یکی از زیرساخت های اساسی توسعه هر کشور شمرده می شود. با این وجود شرکت های دانش محور نقشی موثر در تحقق این امر دارند. لذا این مجموعه نیز فعالیت هایی نظیر برگزاری دوره های آموزشی راهبردی ، برگزاری سمینارهای تخصصی با همکاری مراکز کارآفرینی دانشگاه ها و مراکز دیگر سعی در ارتقاء توانایی ، خلاقیت ، مهارت و نوآوری دانشجویان دارد. این نکته بر کسی پوشیده نیست که با بالا رفتن سطح مهارت ، اشتغال و کارآفرینی در کشور توسعه می یابد و بالطبع مهمترین دست آورد کارآفرینی در توسعه کشورها ، ایجاد اشتغال ، رفاه ، ثروت و شناخت فرصت های شغلی مناسب است.

یکی از اهداف ما ارتقاء توانمندی و مهارت کارکنان صنعت خرده فروشی می باشد که این امر جز با همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی میسر نخواهد شد. بدین منظور بستری را فراهم نموده ایم تا کارکنان و افراد جویای کار ، با کار عملی و کاربردی با فرایندهای اجرایی صنعت خرده فروشی آشنا شده و با تمرین و ممارست مهارت کار در این حوزه را کسب نمایند .

برگزاری سمینار و نمایشگاه های تخصصی
برگزاری سمینارهای تخصصی در جهت آشنایی کارفرمایان و کارکنان حوزه خرده فروشی و همچنین برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی به صورت رایگان و خدمات عام المنفعه .

در حوزه ایجاد دانش بخش تالیف و ترجمه ایران ریتیل به صورت مستمر به این امر پرداخته و کتاب های تخصصی این حوزه که جای آن بسیار خالی می باشد را ارائه می کند . بخشی از این تولید دانش و محتوا به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار می گیرد .

یکی از اهداف ایران ریتیل اشاعه فرهنگ مصرف و بهره برداری بهتر از منابع موجود و محدود کشور می باشد . صیانت از جنگل ها ، کمک به کاهش آلودگی های زیست محیطی ، صرفه جویی در مصرف منابع حیاتی جزو برنامه های ایران ریتیل است که تلاش می کند در مبحث فرهنگ سازی حوزه خرده فروشی به آن بپردازد . ما در قبال محیط زیست مسئولیم و موظفیم در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم.

شالوده ایران ریتیل برمحوریت پیشرفت واعتلای سرزمین مادری است ومیتوان گفت سنگ بنای این مجموعه دانش محور بربستری ازدلهای امیدوار وباانگیزه‌ای بنا نهاده شده که برای سرافرازی دیار کهن میتپد. ازهمین رو خانواده ایران ریتیل شانه بشانه مردم نیکوکاری زده است که بی هیچ چشم‌داشتی وتنها برای دستمزد معنوی آن فعالیتهای خیرخواهانه وانسان دوستانه راانجام میدهند.

0/5 ( 0 نظر )