خدمات ما

خدمات ما

بخش مشاوره ایران ریتیل به مشتریان کمک می کند تا در راه اندازی و مدیریت فروشگاه خود از بهترین روش ها و راهکارها بهره مند گردد .

آموزش های خرده فروشی طی کارگاه ها و دوره های آموزشی جزو خدمات اصلی ایران ریتیل می باشد . همچنین انتشار مقالات آموزشی به شکل فایل های متنی ، اسلاید ، اینفو گرافیک ، پادکست ، موشن گرافیک و ویدئو در برنامه های آموزشی ایران ریتیل جا خواهد داشت .

یکی از حوزه های خدماتی ایران ریتیل بخش اطلاع رسانی است . درج اخبار صنعت خرده فروشی و اخبار مرتبط ، اطلاع رسانی رویداد های مختلف این حوزه و اطلاع رسانی همکاران تجاری در این بخش قرار می گیرد .

تبلیغات همکاران تجاری و دیگر شرکای ایران ریتیل جزو خدمات ایران ریتیل می باشد . کمپین های تبلیغات دیجیتال مارکتینگ و همچنین دیگر روش های تبلیغات به صورت گسترده کمک می کند تا شرکت های حاضر در جمع خانواده ایران ریتیل در ابعاد وسیعی به مخاطبان این حوزه معرفی گردند .

برگزاری سمینارهای تخصصی در حوزه خرده فروشی و حوزه های مرتبط به مشتریان این حوزه کمک خواهد نمود تا با جدیدترین فن آوری ها و دانش روز مدیریت فروشگاه آشنا گردند .


یکی از رسالت های اصلی ایران ریتیل معرفی برترین شرکت های ارائه دهنده محصولات با کیفیت و خدمات برتر در حوزه صنعت خرده فروشی می باشد . شرکت های پیشرو در تجهیزات دکوراسیون و طراحی فروشگاه ، تجهیزات قفسه بندی فروشگاه و انبار ، تجهیزات رستورانی ، سخت افزارهای فروشگاهی ، نرم افزارهای فروشگاهی و … در این بخش معرفی می گردند .

0/5 ( 0 نظر )