نمایشگاه های خارجی

 

نمایشگاه عرضه کالا دوسلدورف (EuroShop) از ۲۷ بهمن الی ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می گردد.
نمایشگاه عرضه کالا دوسلدورف (EuroShop) همچنان در همه ابعاد خود برترین ها را در خود جای می دهد. بیش از ١٠٩.٠٠٠ بازدیدکننده از ١٠٠ کشور دنیا در رویداد درجه یک خرده فروشی اروپا شرکت می کنند. به ویژه افزایش حضور مدیران و شرکت های مهم، نکته قابل توجهی درباره این نمایشگاه است. این نمایشگاه گستره ای از مدیران و پیشروان بازار تا جوانانی که در این بازار به تازگی فعالیت می کنند را در خود جای می دهد. غرفه داران نمایشگاه سال ٢٠١٤ را اینطور توصیف می کنند: حال وهوایی فوق العاده عالی، ارتباط با مشتریان جدید متعدد، عقد قراردادهای متعدد تجاری. برای سالها این نمایشگاه دارای ٤ بخش متفاوت بود اما، لزوما شیوه ای موفقیت آمیز در گذشته، ممکن است به به موفقیت امروز نیانجامد. چون آینده لزوماً ادامه روند امروز نخواهد بود. به موضوعات برتر نمایشگاه در سال ٢٠١٤ مواردی از قبیل لوازم فروشگاهی با کیفیت، مفاهیم مبتکرانه نورپردازی، ایده های خلاقانه طراحی، مواد و مصالح با کیفیت، و برندهای برجسته جهانی، نیز اضافه خواهد شد.

 

نمایشگاه محصولات و تجهیزات خرده فروشی آسیا از ۲۲ الی ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ در شهر هنگ کنگ کشور هنگ کنگ برگزار می گردد.
نمایشگاه محصولات و تجهیزات خرده فروشی آسیا به عنوان نمایشگاهی سریعترین رشد را در آسیا داشته است، شناخته شده است. این نمایشگاه یک رویداد تجاری سالانه و کنفرانسی است که مواد مصرفی خرده فروشان آسیا و اقیانوسیه را تامین می کند. نمایشگاه خرده فروشی آسیا جایگاهی برای پیشروان این صنعت است تا بتوانند در مورد استراتژی ها و بهترین شیوه های انجام تجارت به بحث و تبادل نظر پرداخته و بینش و انگیزه های جدیدی به دست آوردند. این نمایشگاه سودمند شامل سه بخش است: فناوری خرده فروشی، طراحی خرده فروشی و ارتقا فروش و خرده فروشی اینترنتی. برخی از محصولات اصلی نمایشگاه خرده فروشی هنگ کنگ عبارت از لوازم صوتی و تصویری، کیسه خرید، کاغذ کادو، تابلو دیجیتال، ویترین، کف سازی، گرافیک هستند. تصمیم گیرندگان بخش خرده فروشی و رهبران تاسیس این بازار، گرد هم جمع می شوند تا ایده ها و روابط جدیدی ایجاد کرده و با ارائه ایده های خلاقانه به افزایش سود تجاری شرکت کنندگان بپردازند.

 

نمایشگاه فرانشیز، فروش و تجهیزات فروشگاهی ویتنام از ۰۷ الی ۰۹ فروردین ۱۳۹۸ در شهر هوشی مین کشور ویتنام برگزار می گردد.
نمایشگاه فرانشیز، فروش و تجهیزات فروشگاهی ویتنام برترین رویداد در حوزه راهکارهای فروشگاهی در جهت ایجاد فرصت های فروش و فرانشیز در بازرا در حال رشد ویتنام است.با رشد جمعیت شهری و مصرف داخلی،ویتنام سرشار از فرصت های فرانشیز و فروش است. فرقی نمی کند علایق شما در چه زمینه ای است؛ فست فود، بهداشت و درمان، تحصیلات، هتل داری و گردشگری، زیبایی و مراقبت از پوست، فروشگاه تخصصی یا سبک زندگی؛ نمایشگاه فرانشیز، فروش و تجهیزات فروشگاهی ویتنام ،تمام وسایل و فرصت های مورد نیاز را برای شروع و تحکیم آینده در اختیار قرار خواهد داد.تمامی بخش های موجود در این صنعت از اعطاء کنندگان حقوق نمایندگی،طراحی فروشگاهی،تجهیزات فروشگاهی و معماران،فناوری های فروشگاهی،تجیزات تا مشاوران، خدمات پشتیبانی و استرتاپ ها قادر به مشاهده چگونگی تحقق رویای خود برای تبدیل شدن به صاحبان کسب و کار ها و اعطاء کنندگان حقوق نمایندگی خواهند بود و شرکت ها خواهند دریافت که کسب و کارشان چگونه به ایجاد نوآوری در خدمات و سیستم هایشان منجر شده و به رشد تو توسعه آنها می انجامد. نمایشگاه فرانشیز، فروش و تجهیزات فروشگاهی ویتنام به عنوان تنها نمایشگاه تخصصی در این حوزه در ویتنام است که پاسخ تمامی نیاز های فعالان این صنعت را در تنها یک رویدا گردآوری می نماید. این نمایشگاه مملوء از منابع الهام ،امکان تحقق رویاها است، جایی که آینده درآن آغاز خواهد گشت وحضور تمامی تجار وسرمایه گذاران این صنعت را درآن الزامی می سازد.

 

نمایشگاه خرده فروشی پاریس (EQUIPMAG)
نمایشگاه خرده فروشی پاریس (EQUIPMAG) برترین نمایشگاه خرده فروشی در فرانسه است. این نمایشگاه موقعیت بازار خود در تجهیزات و فن آوری برای فروش محصولات منحصر به فرد سفارشی را تقویت کرده و حرکت خود به سمت تجارت تجربی و پیوسته را تسریع کرده است. با وجود مصارف جدید در خرده فروشی، فن آوری ها و انتظارات جدید مصرف کنندگان، انقلابی در بحث خرید در جریان است. نمایشگاه خرده فروش پاریس با دارا بودن نزدیک به ٥٠٠ غرفه دار، مکانی است که در آن روندها و راه کارها برای خرده فروشی و توزیع آینده شکل می گیرد. این نمایشگاه به عنوان مرجعی در فرانسه، محصولاتی نوآورانه و کارآمدتر از نظر تجهیزات، تکنولوژی و خدمات ارائه می دهد که به رسانه های خرده فروشی اختصاص داده شده است! در این نمایشگاه سه روز تجاری شرکت کنید، از محتوای غنی آن به وسیله ارتباط تجاری و کشف تازه ها بهره ببرید! این فرصتی منحصر به فرد برای شما جهت ارائه راهکارها، خدمات و محصولات خود به ٢٥٠٠٠ کارشناس جوینده شرکای خلاق است.

0/5 ( 0 نظر )