چشم انداز و ماموریت

چشم انداز ایران ریتیل ( افق 1404) :
ما در ایران ریتیل اهداف بزرگ و روشنی داریم و برای تحقق آنها برنامه ریزی کرده و در اجرای آن بی وقفه تلاش خواهیم کرد ، ایران ریتیل می خواهد به یکی از بزرگترین مراجع دانش خرده فروشی کشور در افق 1404 تبدیل گردد. در این راستا ما از متخصصین با دانشی کمک خواهیم گرفت و ایجاد محتوای با ارزش از قبیل کتاب های آموزشی ، مقالات ، فیلم های آموزشی خرده فروشی جزو سر لوحه های ما خواهد بود. هدف ما کمک به صنعت خرده فروشی و کارفرمایان ومدیران این صنعت می باشد . انتشار اخبار ، معرفی فناوری های جدید ، انتشار اطلاعات مهم مربوط به صنعت خرده فروشی ، برگزاری سمینار ، همایش ، جشنواره و کارگاه های آموزشی تخصصی جزو برنامه های اصلی ماست . همچنین مشاوره و آموزش برای راه اندازی و مدیریت فروشگاه ها از اهداف اصلی ایران ریتیل است. شبکه سازی و معرفی برترین و معتبرترین شرکت های ارائه دهنده محصولات و خدمات مورد نیاز فروشگاه ها و شرکت های خرده فروشی از اساسی ترین اهداف ایران ریتیل بوده تا مشتریان و فعالان صنعت خرده فروشی بتوانند با شرکت های پیشرو در حوزه های مختلف این صنعت به صورت بهتری آشنا گردیده و ارتباط برقرار نمایند.

چشم انداز ایران ریتیل ( افق 1404)

ماموریت ما :
در ایران ریتیل ، ما تلاش داریم به کسب و کارهای خرده فروشی کمک کنیم تا بتوانند از حداکثر توانمندی های خود برای رشد و توسعه سازمان و بهینه سازی فرایندهای اجرایی کسب و کارشان بهره مند گردند . این یک ارتباط فراگیر است که می تواند در راه اندازی و مدیریت فروشگاه ها تمام نیازهای 0 تا 100 آنها را ارائه نماید . ما بر این باوریم که محصولات و خدمات ما موجب غنا و تعالی زندگی مردم می شود و از طریق آنها سازماندهی ، کنترل و هماهنگی نظام یافته در سیستم های اطلاعات مشتریان امکان پذیر می گردد . فعالیت ما ارائه دانش خرده فروشی بوده و مشتریان ما شرکتهای تجاری ، سازمانها و فروشگاه های زنجیره ای می باشند . کلید رمز شرکت در دست خلاقیت و کیفیت عالی محصولات و خدمات است . ما در اصول و به هنگام تولید محصول و ارائه خدمت به این دو ویژگی پایبندیم . تردیدی نیست که عملکرد مالی بسیار مورد توجه است ولی ما آن را هدف نهایی خود تعیین نکرده ایم و آن را تنها وسیله ای برای تامین هدفی گسترده تر می شناسیم . اعضای شرکت به عنوان با ارزش ترین سرمایه های شرکت به حساب می آیند . ما همواره می کوشیم تا هویت خاص خود را حفظ نماییم .

ارزش ها :
ارزش هایی که چراغ راه هدایت ما می شوند ، از این قرارند : پیشرو بودن در تمام زمینه های مرتبط با کسب و کار خرده فروشی. شور و اشتیاق برای پیشرفت مشتریان ، همکاران تجاری و فناوری پذیرفتن چالش های بزرگ و روبرو شدن با آنها . منتقد خود هستیم ، به بهبود خود می اندیشیم ، تعالی شخصی هدف ماست . پاسخگویی به مشتریان ، همکاران تجاری ، کارکنان و جامعه جزو اصول ماست .

ارزش ها

خط مشی ها:
در همه زمان ها به اصول اخلاقی و صفات معنوی پایبندیم و در همه روابط سازمانی آنها را رعایت می کنیم . در همه زمینه های تجاری و بازرگانی نوآوری را سرلوحه اندیشه خود قرار داده و می کوشیم در این زمینه رهبری پایدار خود را حفظ کنیم . ما در برابر کشوری که در آن قرار گرفته ایم احساس مسئولیت اجتماعی می کنیم و در برابر همه افراد این جامعه یا هر جامعه دیگری که در آن پا بگذاریم چنین احساسی داریم . این باورها و ارزشها تعیین کننده استراتژی شرکت ، نوع رفتار و تعیین کننده نوع رابطه ای است که ما با همکاران تجاری ، مشتریان و جامعه برقرار می کنیم

خط مشی ها
4.5/5 ( 2 نظر )