گروه مشاوران توسعه بازار آوید

گروه مشاوران توسعه بازار آوید

گروه مشاوران توسعه بازار آوید ره آورد پیمان مشترک تیمی از مدیران، ، دانشگاهیان و مشاوران عرصه بازاریابی و به صورت خاص صنعت خرده فروشی می باشد که تمامی تلاش و پتانسیل خود را در راستای تعالی بخشی صنعت خرده فروشی کشورمان در عرصه های ملی و بین المللی متمرکز ساخته اند. تیم های تخصصی گروه مشاوران توسعه بازار آوید با دارا بودن بیش از 15سال تجربه در پیاده سازی پروژه های متعدد در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ کشور و مراکز خرید، خدمات خود را در سه زمینه آموزش، مشاوره و اجرا در سه سطح فروشگاه های زنجیره ای، فروشگاه های تک شعبه ای و مراکز خرید متمرکز نموده است.

خدمات شرکت آوید :
آموزش : یکی از بزرگ ترین چالش های پیش روی مدیران فروشگاه و فروشندگان در کشور، عدم کسب مهارت های کافی درمورد مفاهیم پایه ای فروش و مدیریت صحیح ارتباط با مشتری است.
مشاوره و تحقیقات بازار: بهره مندی از مشاوران با تجربه، برای سرمایه گذاران و مدیرانی که به تازگی در عرصه خرده فروشی قدم نهاده اند، می تواند زمینه تسریع ورود و پیشرفت در بازار را محقق نماید.
اجرا و استقرار: فرایند تامین کالا، برنامه ریزی خرید، انبارداری، برگشت کالا، مدیریت منابع مالی و انسانی و … برخی از فرایندهایی می باشند که اغلب فروشگاه ها و مراکز خرید با آن ها درگیر هستند.
مدیریت ارتباط با مشتری: CRM در لغت به معنای مدیریت ارتباط با مشتری و در عمل سیستمی است که برای بهبود ارائه خدمات به مشتری استفاده می شود. مشتریان در این تعریف شامل خریداران و دریافت کنندگان خدمات در بخش های مختلف یک فروشگاه، شرکت خصوصی و حتی یک سازمان می شود.
تبلیغات و برندینگ: تبلیغات نقش مهم و بسزایی در ایجاد آگاهی ادارک شده از برندها، محصولات و شرکت ها در میان مشتریان هدف دارند. با این وجود باور متخصصان بر این است که بیش از نیمی از اقدامات و بودجه های تبلیغاتی شرکت ها بهدر می رودو دلیل اصلی آن عدم بهره گیری از نظر متخصصیان و مجریان کارآمد و نیز عدم تدوین و اجرای درست و اصولی کمپین ها و برنامه های تبلیغاتی است.

  • ارتباط با آوید:
    تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از جلال آل احمد، بین کوچه ششم و هفتم، پلاک 1881، طبقه اول، واحد 2
  • تلفن : 88007799
  • فکس : 88659965
  • سایت :www.avidcg.ir
  • ایمیل : [email protected]
0/5 ( 0 نظر )